Niedziela, I Tydzień Wielkiego Postu

niedziela,
18 lutego 2018

OGŁOSZENIA - 1 Niedziela Wielkiego Postu B - 18.02.2018

1. Porządek Mszy Świętych: 7.00; 9.00; 11.00. Po sumie spotkanie dla chętnych chłopców, którzy chcą stać przy Bożym Grobie. Po południu o 15.30 Gorzkie Żale i Msza Święta o 16.00. Spotkanie Rady Parafialnej i PZK o 17.00. W ubiegłą niedzielę na potrzeby parafii złożono 5 390 zł. Bóg zapłać. W Środę Popielcową na hospicjum w Jarosławiu zebrano 1 050 zł.

2. W tym tygodniu Msze Święte rano o 7.00 i popołudniowe o 17.00.

3. W Liturgii wspominamy:
- czwartek – Święto Katedry św. Piotra

4. W czwartek o 17.00 Droga Krzyżowa dla dzieci, którą poprowadzą dzieci z Ochronki i Msza Święta.

5. W piątek Droga Krzyżowa o 17.00, którą poprowadzi Małe Szówsko i następnie Msza Święta. Za udział w Drodze Krzyżowej i Gorzkich Żalach możemy zyskać odpust zupełny.

6. W następną niedzielę Gorzkie Żale o 15.30, adoracja krzyża dla kobiet. Ofiary złożone przy krzyżu są przeznaczone na kwiaty do Bożego Grobu. Dyżur liturgiczny na Mszy Świętej o 9.00 ma Ochronka. Zbiórka do puszek na Fundusz Misyjny AD GENTES.

7. Tegoroczne Spotkanie Młodzieży Archidiecezji Przemyskiej odbędzie się w Radymnie, w dniach od 23 do 25 marca. Młodzież, która chce w nim uczestniczyć prosimy o zapisywanie się w zakrystii.

8. Zapowiedzi przedślubne:
Daniel, Jan Gąsior, s. + Bogusława i Ewy Koryśko, ur. Nisko, zam. Nisko
i Agata Anna Terebieniec, c. Leszka i Grażyny Wolanin, ur. Jarosław, zam. Szówsko, zap. 2
Bartłomiej Piotr Nykiel, s. Józefa i Teresy Galińska, ur. Jarosław, zam. Szówsko
i Greta Anna Kasiak, c. Stanisława i Wiesławy Mil, ur. Jarosław, zam. Jarosław Łazy Kostkowskie, zap. 1

9. Spotkania duszpasterskie:
- wtorek i czwartek – próba chóru o 18.00
- piątek – próba scholi o 18.00

10. Intencje mszalne.

kliknij w obrazek ....

Znalezione obrazy dla zapytania droga krzyżowa stacje