Piątek, IV Tydzień Wielkanocny

piątek,
27 kwietnia 2018

OGŁOSZENIA - 4 Niedziela Wielkanocna B - 22.04.2018

1. Porządek Mszy Świętych: 7.00; 9.00; 11.00. Po południu o 16.40 Koronka do Bożego Miłosierdzia i  Msza Święta o 17.00. Dzisiejsza Niedziela Dobrego Pasterza to światowy Dzień Modlitw o Powołania i rozpoczyna tydzień modlitw o powołania.

2. W tym tygodniu Msze Święte rano o 7.00 i popołudniowe o 18.00.

3. W Liturgii wspominamy:
- poniedziałek – św. Wojciecha
- środa – św. Marka

4. Jutro Uroczystość św. Wojciecha, biskupa i męczennika. Patrona Polski. Modlitwy o urodzaje przy kapliczce św. Wojciecha na Dużym Szówsku o 19.00.

5. We wtorek o Mszy Świętej spotkanie dla rodziców dzieci komunijnych.

6. We czwartek po Mszy Świętej spotkanie dla chętnych, którzy chcieliby należeć do Legionu Maryi.

7. W następna niedzielę będziemy gościć księdza Adama Borutę, który pochodzi z Wiązownica, a pracuje w Kazachstanie. Opowie i swojej misyjnej pracy. Taca mszalne będzie przeznaczona na pomoc misjonarzom. Dyżur liturgiczny na Mszy Świętej o 9.00 mają kl. III.

8. Próby śpiewu dla dzieci komunijnych (klasy III) – wtorek i czwartek o godz. 17.00

9. Zapowiedzi przedślubne:
I. Sebastian Franciszek Szkoła, s. Janusza i Doroty zd. Jarosz, ur. Jarosław, zam. Pruchnik
i Monika Wróbel, c. Zbigniewa i Ewy zd. Wojdyła, ur. Jarosław, zam. Szówsko, zap. 1.
II. Piotr Krzysztof Szyszka, s. Krzysztofa i Małgorzaty zd. Gleń, ur. Tarnogród, zam. Adamówka (par. Krasne)
i Ewelina Anna Łacińska, c. Jacka i Joanny Skrzypek, ur. Jarosław, zam. Szówsko, zap. 1

10. Ogłoszenie z gminy.
Wójt Gminy Wiązownica zatrudni pracowników (mężczyzn) do pracy sezonowej na terenie ośrodka GOWiR w Radawie. Osoby zainteresowane mogą uzyskać więcej informacji w Urzędzie Gminy Wiązownica.

11. Spotkania
- środa – próba chóru, g. 18.30
- środa – zbiórka dla ministrantów
- piątek – próba scholi, g. 18.30