Czwartek, IV Tydzień Wielkanocny

26 kwietnia 2018

Częstochowa 2011r.

W dniach 4-7 lipca 2011r. w Częstochowie w budynku Wyższego Seminarium Duchownego - odbyła się Sesja rekolekcyjna nt. Parafialnego Projektu Odnowy i Ewangelizacji, dla kapłanów i świeckich. Wzięło w niej udział tylko 9 osób w tym 5 księży. Uczestnicy w duchu komunii i dynamiki nadziei przeżywali to spotkanie formacyjne, które ukazało im potrzebę i metodę wdrażania w życie naszych parafii całościowego “projektu odnowy i ewangelizacji”. Były reprezentowane diecezje: częstochowska, przemyska, sandomierska i włocławska. Atmosfera była bardzo rodzinna; wszyscy uczestnicy byli od początku do końca sesji. Braliśmy też udział w codziennym apelu Jasnogórskim o g. 21.00 w kaplicy cudownego obrazu. Ks. Marian Wrona.