Piątek, IV Tydzień Wielkanocny

Litania

Nasza parafialna litania

za przyczyną błogosławionego Jana Pawła II

ułożona przez parafian na okoliczność

I rocznicy beatyfikacji 1 maja 2012r.

Uwielbiony bądź Boże
- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem i przykładem świętości chrześcijańskiej

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem jak czcić, zawierzyć się i bezgranicznie zaufać Maryi..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: stróżem Bożego Miłosierdzia..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: przewodnikiem duchowym na drodze do domu Ojca w niebie..
Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: pocieszycielem, przykładem posłuszeństwa woli Bożej, orędownikiem w niebie, wskazującym drogę błądzącym, przebaczającym, krzywdzicielom, uczącym wszystkich solidarności, umacniających jedność chrześcijan i całej rodziny ludzkiej oraz wzorem Miłosiernego Chrystusa..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem świętości  i orędownikiem..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem znoszenia cierpienia z doskonałym podporządkowaniem się woli Twojej..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: nieustającą nadzieją, wypraszającym miłosierdzie Twoje, orędownikiem u Matki Bożej Nieustającej Pomocy, i drogowskazem życia..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: oparciem w chorobie i trudzie życia..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem miłości i pokoju, drogą do życia wiecznego, promykiem nadziei dla chorych..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: ciągle prawdziwym świadkiem wiary..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: ojcem, bratem, naszą siła i pomocą..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem jak kochać i rozumieć Krzyż..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem pełnego zawierzenia Maryi ..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: niepowtarzalną  osobowością, i przykładem jak zbliżać się do Boga..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: opiekunem, uzdrowicielem, nauczycielem, człowiekiem wiary..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: płonącym ogniem miłości do drugiego człowieka..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: człowiekiem, który wybacza wszystkim nawet swoim wrogom gdy prostemu człowiekowi jest ciężko wybaczyć..

Uwielbiony bądź Boże.

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: przykładem całkowitego zawierzenia Bożemu, miłosierdziu i matczynemu wstawiennictwu Maryi, Matce Bożej..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: światłem w ciemnościach, mądrością życiową, nadzieją, który przykładem swojego życia i swojej choroby, uczy nas jak nieść krzyż dnia codziennego..

.
- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: pocieszycielem i orędownikiem..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: orędownikiem w cudownym uzdrowieniu z choroby..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: orędownikiem wszystkich naszych codziennych spraw..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem wielkiej modlitwy, i obrony praw człowieka..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: błogosławieństwem..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wzorem do naśladowania w życiu codziennym, w różnych przeciwnościach losu, w sytuacjach beznadziejnych, które trzeba przezwyciężać..

.
- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: człowiekiem pokory, który potrafi zdziałać wielkie cuda..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: Pasterzem Kościoła, który swoim przykładem wskazuje drogę jak osiągnąć zbawienie..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: orędownikiem we wszystkich trudnych sprawach, w chorobie, w cierpieniu, podczas operacji..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: wsparciem w każdej złej chwili, Balsamem dla dusz modlących się o pomoc w ciężkiej chorobie, przykładem wytrwałości, i szczególnym wsparciem duchowym..

Uwielbiony bądź Boże

- Za niepowtarzalny dar Jana Pawła II, który dla naszej rodziny jest: szlachetną osobą, orędownikiem w niebie i patronem naszych rodzin.